Yılın Yıldızları Ödül Töreni

"Türkiye’nin En Prestijli Öğrenci Ödülleri"

HAKKIMIZDA


9 Ocak 2020'de 18. kez gerçekleşecek olan Yılın Yıldızları Ödül Töreni, “Türkiye’nin En Prestijli Öğrenci Ödülleri” unvanını elinde bulundurmaktadır.

Her yıl basında geniş yer bulan törende ödüller, 39.000 Yıldızlının oylarıyla 33 kategoride düzenlenen anketler sonucu sahiplerini bulmaktadır. Davutpaşa Kampüsü Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen geceye ödüllerini almak üzere davet edilen birçok ünlü isim bizzat katılmaktadır.

Geçtiğimiz Yılın Yıldızları'nda Neler Yaşandı?

10 Ocak 2019'da 17. kez gerçekleşen törene her yıl olduğu gibi ünlü isimler yoğun ilgi gösterdi. 500 Yıldızlı öğrenci ve birçok davetlinin katıldığı gecede "Yılın En Beğenilen Müzik Grubu" ödülünün sahibi maNga olurken grup, sergilediği performansla davetlilere keyifli anlar yaşattı. "2018 Yılının En Beğenilen İş Adamı" ödülü Nevzat Aydın'ın olurken "En Beğenilen Kadın Şarkıcı" ödülüyse Şebnem Ferah'a takdim edildi.

Başta Kenan Doğulu, Acun Ilıcalı ve Burak Özçivit gibi isimler, öğrencilerden ödül almaktan dolayı büyük keyif duyduklarını belirtti. Yıldız İşletme Kulübü'nün ev sahipliğinde gerçekleşen gecenin sonunda 17. Yılın Yıldızları Tören Ekibi ve 19. Dönem Yönetim Kurulu yine adına yakışır bir Yılın Yıldızları'na imza attığı için büyük mutluluk yaşadı.